KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15339125
nr 1533 9125
Wilhelm Tupy
(1875-1972), Österrike
Signerad, akvarell, yttermått inklusive ram: 48x42cm
Wilhelm Tupy, österrikisk bildkonstnär född 1875, död 1972.
Utrop:
600 kr
måndag 10 april 2023
kl 19:52:04
Wilhelm Tupy
Läs mer om Wilhelm Tupy